Camfrog Logo
Ücretsiz video sohbet odaları
Gerçek zamanlı ses ve görüntü!
Download Yükle
Sadece kısa bir yükleme.
Sign on Chatoban.Com
Arkadaşlık sitesi
 Ana Sayfa  Yükle  Satın Al  Yardım  İletişim  E-Pin  
Camfrog Ebeveyn Kontrolü
Ebeveyn kontrolleri hakkında bilmeniz gerekenler.

Camfrog Ebeveyn Denetimleri

Ebeveyn Denetimleri Rehberi

Ebeveyn denetimlerini nasıl yapacağınızı öğrenin (Camfrog 3.81 ve ilerisi sürümler için)

Camfrog ebeveyn denetimleri size, diğer Camfrog kullanıcı hesaplarına kısıtlama özelliği eklemenize veya diğer kullanıcıların Camfrog kullanımını tamamen engellemenize izin verir.

Ebeveyn Denetimleri Özellik Örneği

Artık sadece 13-17 yaşındaki kullanıcıların Camfrog tarafından barındırılan odalara girmelerine izin vermek mümkün.

1. Camfrogu başlatın ve kendi hesabınızla sisteme girin.

2. "Actions" menüsüne gidip "Settings"i seçin.

3. "Parental Controls"ü seçin.

4. "Join rooms outside rooms hosted by Camfrog" seçeneğini tikleyerek 13-17 yaş arası kullanıcıların Camfrog tarafından barındırlan odalar dışındaki odalara girmelerini engelleyin.

5. Şimdi de engellemek istediğiniz kullanıcıların hesap isimlerini listeden seçin.

ÖNEMLİ: Bu seçeneğin değiştirilmesini engellemek için lütfen Parental Controls (Ebeveyn Denetimleri) seçeneğini kilitleyin.

a. Parental Controls penceresinde "Lock Parental Controls" ikonunu tıklayın.

b. Açılan listeden Windowsa giriş yaptığınız hesabı seçip bu hesaba ait şifrenizi girerek "OK" düğmesine tıklayın (Eğer Windowsa giriş yaptığınız kullancı hesabınızı/şifrenizi bilmiyorsanız Windows Denetim Masasına giderek "Kullancı Hesapları"nı seçerek ayarlarınız değiştirin. Şifrenizin güvenli olduğundan ve sadece sizin bildiğinizden emin olun).

6. OKyi tıklayarak Camfrog Parental Controls penceresini kapatarak yaptığınız değişiklikleri uygulayın. Bundan sonra seçtiğiniz kullanıcı(lar), Camfrog dışında barındırılan odalara giremeyecekler. Artık Parental Controlsü (Ebeveyn Denetimleri) kullanmayı öğrendiğinize göre diğer birçok Camfrog özelliğini de engelleyebilirsiniz. Ebeveyn Denetimleri tarafından engellenen özellikler:

1. Yeni nickname (takma ad) kayıtları

2. Video izleme

3. Video yayınlama

4. Ses-müzik dinleme

5. Ses-müzik yayınlama

6. Yazışma

7. Anlık mesajlaşma ve bire-bir bağlantılar

Ayrıca, gerekli olduğu takdirde seçilen kullancı hesaplarının tüm anlık mesajlaşmalarını kaydedebilirsiniz. Bu özellik de Parental Controls seçenekleri sayfasında mevcuttur.

Bilgisayarınızda sizden başka herhangi bir kullancının Camfrogu kullanmasını istemiyorsanız, Camfrog Clientınızda şifrenizi kaydetmemeyi seçip ebevenyn kontrolleri ile de tüm yeni nickname (takma ad) kayıtlarını engelleyebilirsiniz.

Camfrog Parental Controls sistemini faydalı bulacağınızı umuyoruz. Eğer herhangi bir geri bildiriminiz ya da yeni ebeveyn denetimi özelliği isteğiniz varsa lütfen bizimle temasa geçin. Camfrogu kullandığınız için teşekkür ederiz.

© 2003 - 2009 Camshare LLC Bütün hakları saklıdır. Camshare LLC Tek Yetkili Türkiye Distribütörü A-Z Internet Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti firmasıdır. Marketing faaliyetlerini A/Z Studios yürütmektedir.
Kullanım Şartları  Gizlilik ve Güvenlik Politikası  Casus / Reklam Kod İçermez  Teslimat ve İade Şartları  Bayilerimiz